E-Katalog

Hak Makarna 2005 yılında kurulmuştur. 1.500 m² kapalı alanda son teknoloji sistemle üretim yapan firmamızın başlıca üretimi gerçekleştirdiği ürünler makarna çeşitleri, un, irmik ve şehriye çeşitleridir. Ürettiğimiz ürünleri başta Afrika ve Avrupa ülkeleri olmak üzere Dünyanın dört bir yanına göndermekteyiz. Gelişmiş üretim tesisimiz, geniş lojistik filo ağımız, güçlü çözüm ortaklarımız, 15 yılı aşan deneyimimiz ile her zaman en kaliteli ürünü, en kaliteli hizmet ile müşterilerimize sunduk ve onların memnuniyetini paylaştık.

Günlük üretim hacmi 1.500 ton olan firmamız kısa sürede geniş vizyonu ve doğru yatırımları ile Türkiye’nin sayılı makarna firmasının içerisine girerek, büyümesini sağlıklı ve sürekli kılmıştır. Altınbaşak, Zenova, Pasta La Parma adında sahip olduğumuz birçok markaya, Türkiye ve Dünyanın birçok ülkesinde bilinirlik ve değer kazandırmakla beraber, bu ürünlerin A101, BİM, Şok gibi Türkiye’nin lider market zincirlerinde yer bulmasını sağladık.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda mevcut markalı ürünlerimizin haricinde, kendi markalarının adına da üretim yapmaktayız. Müşterilerimize bu hizmeti sağlarken üretimin yanı sıra marka patent, ambalaj tasarımı, ambalaj üretimi, ambalajlama, lojistik ve gümrük süreçlerini de yine müşterilerimizin talebi doğrultusunda onların adına biz yürütmekteyiz.

Gücümüz Toprağımız

Ayağımız toprak, elimiz toprak, işimiz toprak bizim. Biz makarna üretmeden önce buğday üretiriz. Tamamı öz malımız olan 40  hektarlık buğday ekim alanımızın verimli topraklarında, kaliteli ürünler yetiştirmek, müşterilerimize kalite ürünleri daha uygun fiyatlara tedarik etmek için canla başla çalışıyoruz. Hasat ettiğimiz ürünleri tesisimizde işleyerek sofralara ulaştırırken, ham maddenin ve ürünün en üst hassas şekilde kalite kontrolünü yaparız. Ürünlerimizin son tüketiciye kaliteli, sağlıklı ve hijyenik bir şekilde ulaşmasının vermiş olduğu vicdan rahatlığını en büyük kazancımız olarak görüyoruz.

Vizyonumuz

Çevre ve insan odaklı çalışarak hem çevreye zarar vermemek hem de bireye ve topluma değer katmak bizim için çok önemlidir. Personellerimiz, müşterilerimiz ve son tüketiciyi aynı mutluluk çemberinde tutmak için çalışırız.

Misyonumuz

Markalarımızın yurtiçinde ve Dünya’nın her kıtasında bilinir, tercih edilir lider markalar içerisinde tutmak için sürekli  

 

 

 

 

Copyright © Hak Makarna

WhatsApp Yol Tarifi Al Hemen Ara